"Ön Bilgilendirme Formu"

Herbalife Bağımsız Üyesi

Gizlilik İlkeleri

“Herbalife Bağımsız Üyesi” web sitesi üzerinden bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerinizi ve fikirlerinizi korumak bizim görevimizdir. Aşağıdaki ilkeler, bu kişisel bilgilerinizi ve fikirlerinizi nasıl değerlendireceğimizi tanımlar.

“Herbalife Bağımsız Üyesinin web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları”nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik Sözleşmesi

1. “Herbalife Bağımsız Üyesi”, Web Sitesini ziyaret eden kayıtlı ve misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. “Herbalife Bağımsız üyesi” bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.

2. “Herbalife Üyesi” kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

3. “Herbalife Üyesi”, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (kişisel bilgi). Eğer “Herbalife Üyesi”‘a kişisel bilgilerinizi verirseniz, “Herbalife Üyesi” bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgi’leri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

4. “Herbalife Bağımsız üyesi” kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde

b.) “Herbalife Bağımsız Üyesi“‘un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla

c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

5. “Herbalife Üyesi“‘da kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu “Gizlilik Sözleşmesi” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. “Herbalife Üyesi” bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

Sercan uzun