"Teslimat ve İade şartları"

  1. Kapsam

1.1 Herbalife sitesinin amacı site sahibi Bağımsız Herbalife Üyesi tarafından veya onun aracılığıyla Herbalife Türkiye International Ürünleri Tic.Ltd. Şti tarafından kullanıcıya ulaştırılmasıdır.

  1. Fikri Mülkiyet

2.1 Bu web sitesinin içeriği, Herbalife Türkiye web sitesinden sağlanmış olup tüm hakları Herbalife şirketi tarafından korunmaktadır.

  1. Gizlilik

3.1 Gizlilik Politikamızın şartlarına tabi olmayı kabul ve taahhüt etmektesiniz.

  1. Malların Teslimatı

4.1 Tarafınızca sipariş edilen malları, siparişi verirken bize vermiş olduğunuz adrese teslim edeceğiz. Siparişler Herbalife bağımsız distribütörün kendi stoklarından veya onun aracılığıyla Herbalife Türkiye Dağıtım Merkezi’nden gönderilecektir. Herhangi bir nedenle stokta olmayan ürünün sipariş edilmesi durumunda sizinle iletişime geçilerek ürün fiyatının iadesi veya yerine aynı fiyatta bir ürün veya ürünlerin gönderilmesi sağlanacaktır.

4.2 Sevkiyat işlemleri, belirtilen teslimat adresi doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Adres bilgilerindeki yanlışlık olması halinde ya da siparişinizi gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz siparişinize ilave ücret uygulanacaktır.

  1. Satış Sonrası Yardım

5.1 Bu web sitesinin ve ürünlerin kullanılmasıyla ilgili her tür sorun için www.herbalifetr.com adresiyle irtibat kurabilirsiniz.

5.2 Alternatif olarak lütfe bizimle irtibat kurmanın diğer muhtemel yollarını görüntülemek için İletişim sayfasını ziyaret ediniz.

  1. Ödeme

6.1 Bu web sitesinden yapacağınız alışverişler için banka havalesi/EFT, PTT kargo görevlisine kapıda ödeme veya sitemiz aracılığıyla kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

6.2 İşlemin sonunda ödemeniz ve sevkiyat bilgilerinizi içeren bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.